стрічка

Чому варто обрати друкований варіант книги чи газети?

29 Листопада 2021, 08:30
Книга стане вашим другом і порадником 702
Книга стане вашим другом і порадником

«Для чого мені купувати ваші книги і газети, якщо зараз все є в інтернеті?». Саме такі слова часто чую я, як консультант у магазині «Книжечка», що знаходиться в супермаркеті «Алма». Люди відмовляються від друкованих варіантів книг, а в кінці кінців, перестають читати літературу і якісну пресу взагалі.

Наш мозок керується памяттю. Для нього гаджети – джерело розваг, адже саме для цього вони зазвичай використовуються. Читання онлайн-книг в такій ситуації стане незрозумілою стресовою ситуацією для мозку, тому задоволення від читання не буде.

Друга причина – зміст книги, яку ви обрали. В інтернеті нерідко все перефразовано, або сильно змінений сюжет. Ви повинні цінувати себе і фільтрувати інформацію, яка надходить до вашого мозку. Вона має бути якісною. Потрачені на хорошу книгу гроші стануть тим самим фільтром інформації і відкриють дорогу до пізнання чогось більшого, ніж просто написані кимось слова.

В книгах не рідко є такі слова, які торкаються душі, тому хочеться їх запамятати і використовувати надалі. Часто їх буває настільки багато, що відразу запамятати неможливо. Це ще одна причина, чому легше обрати онлайн-книгу. Просто скопіювати текст набагато легше, ніж записати вручну.

Навіть психологи рекомендують завести спеціальний зошит і всі цитати детально записувати. Такий спосіб читання захоплює настільки, що онлайн – книги стануть для вас дивними та незрозумілими явищами. Після цього ви помітите особистісний ріст і зміни в кращу сторону.

У книгарні, в якій я працюю, дуже великий асортимент книг, деякі з яких можна знайти тільки в нас. Великий вибір дитячих книг дозволяє юним читачам обрати те, що зацікавить саме їх. Дуже важливо привчати дітей до читання з самого раннього віку. Для цього є книги з великими яскравими ілюстраціями і твердими обгортками, наліпками і розвиваючими фігурками, адже до 6 років все сприймається тільки на зір і дотик.

Великим попитом користуються книги з психології, детективи і детективні романи, книги з правами і законами. Це свідчить про те, що люди все більше намагаються пізнавати себе і свою роль в суспільстві.

Якщо не знаєте з чого почати свою дорогу в світі літератури – обирайте світові бестелери. Стівен Кінг або Серія книг про Гаррі Поттера стануть непоганим початком.

Якщо Вас цікавить духовне і фізичне здоровя, то в нагоді стануть книги закарпатського генія Мирослава Дочинця. Від «Книги духовної мудрості» до роману «Лис», ви не відірвете погляду до останнього слова. Кожен рядок торкнеться душі і змусить задуматися про свій внутрішній світ.

Книга стане вашим другом і порадником, якщо Ви навчитеся правильно обирати те, що буде Вам до душі. Головне зрозуміти, що не кожна книга є в інтернеті, а не кожна книга в інтернеті написана детально і точно.

Коментар
19/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022
15.01.2022
14.01.2022
13.01.2022
12.01.2022