На Мукачівщині гірські рятувальники надали допомогу двом туристам

До Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту в районі гори Цицька, що на Мукачівщині, втратили орієнтири на місцевості та заблукали двоє туристів.
За попередніми даними, 18-річні хлопці з Івано-Франківської та Хмельницької областей йшли маршрутом із помаранчевим маркуванням та в певний момент зрозуміли, що не розрахували власні сили. Через це мандрівники змушені були зупинитись на крутому схили гори Цицька та звернутись за допомогою до гірських рятувальників.
Це трапилося 14 травня о 15:15, пишуть у ДСНС.
О 17:50 фахівці гірського пошуково-рятувального відділення села Пилипець прибули за вказаними координатами та супроводили туристів до спецавтомобіля, яким доставили їх до місця тимчасового проживання.