Спортсменка з Мукачівщини представить Україну на міжнародних змаганнях з жіночого футболу

02 Квітня 2024, 11:17
Спортсменка з Мукачівщини представить Україну на міжнародних змаганнях з жіночого футболу 313
Спортсменка з Мукачівщини представить Україну на міжнародних змаганнях з жіночого футболу

Представниця закарпатського жіночого футболу та гравчиня ЖФК «Минай» Дарина Івасько, з села Ромочевиця на Мукачівщині, викликана до складу збірної України WU-16. Також до збірної викликали представницю Ужгородщини Каріну Леспух.

Ця дівоча команда візьме участь у щорічному Турнірі розвитку УЄФА, який відбудеться в період з 16 по 23 квітня 2024 року в Боснії та Герцеговині, написав у групі «Федерація футболу Мукачівського району» її адміністратор Тарас Алмашій

Суперницями українок стануть однолітки з Боснії та Герцеговини, Північної Македонії і Словенії.

«Це надважливе особисте досягнення спортсменки та всього закарпатського футболу, яке вкотре демонструє успіх реформи жіночого футболу в регіоні, а також є прикладом реального результату кропіткої роботи для всіх дівчат, які тренуються чи мріють стати футболістками», – зазначив Тарас Алмашій. 

Зовсім нещодавно Дарина стала гравчинею професійного жіночого футбольного клубу «Минай» та підсилить команду у другому колі Чемпіонату України серед жіночих команд першої ліги сезону 2023/2024.

Також декілька місяців тому Дарина Івасько стала найкращою захисницею країни серед футболісток до 14 років сезону-2024. Такий титул наша спортсменка отримала за результатами участі обласної СДЮСШОР у Кубку дівочої ліги України з футболу.

 

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024
16.04.2024