У Мукачеві відбувся показ документального фільму «Довга доба»

22 Лютого 2024, 11:35
Захисник з Мукачева Роман Жук 391
Захисник з Мукачева Роман Жук

До стрічки увійшли 12 тисяч історій, відзнятих українцями до та під час повномасштабного вторгнення.

Однією з історій стала родина полеглого захисника з Мукачева Романа Жука. Чоловік з перших днів великої війни пішов захищати Україну. 26 травня 2022 року евакуюючи поранених він загинув. Про це йдеться в повідомленні міськради.

Довга доба українців триває.. Родин, які втратили житло, роботу і найцінніше - життя рідних, десятки тисяч. У відео використані матеріали з Youtube-каналів «Dovha doba» та «Екологічна ініціатива Чисто.Де».

Переглянути фільм також можна буде 24 лютого о 22:00. До другої річниці повномасштабного вторгнення відбудеться телевізійна трансляція фільму «Довга Доба» на каналі «1+1 Україна».

Зазначимо, що започаткували прибирання берега Вільшанського водосховища Роман Жук разом з дружиною Оленою в 2020 році. Тоді подружжя спробувало врятувати це місце від сміття й надати йому природоохоронний статус. Разом вони провели 11 екопікніків-прибирань.

Із початком повномасштабного вторгнення, Роман добровільно пішов на фронт, став розвідником, пілотом дрона. Герой Роман Жук загинув в травні 2022 року, захищаючи Україну від російських загарбників.

Екологічною акцією на Вільшанському водосховищі активісти продовжують благородну справу, започатковану Романом Жуком. Зазначимо, що восени минулого року в Мукачеві з'явилася алея тюльпанів на честь Романа Жука.

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024
16.04.2024