Зоопарк на Мукачівщині підозрюють у жорстокому поводженні над дикими тваринами

23 Червня 2023, 20:42
Зоопарк на Мукачівщині підозрюють у жорстокому поводженні над дикими тваринами 380
Зоопарк на Мукачівщині підозрюють у жорстокому поводженні над дикими тваринами

На території приватного розважального комплексу в одному з населених пунктів Мукачівщини вже тривалий час діяв зоопарк, де тварин тримали у неналежних умовах.

Працівники Державної екологічної інспекції в Закарпатській області виявили, що на території звіринця проживали гімалайський ведмідь, пума та інші дикі тварини. Площа вольєра для утримання та розведення диких тварин з розрахунку на одну особину явно не відповідала встановленим нормам і була значно меншою. 

На місце пригоди ДЕІ викликали слідчо-оперативну групу працівників поліції, які повинні внести відомості в ЄРДР та відкрити кримінальне провадження.  У разі доведення вини дикі тварини будуть вилучені. 

Екоінспектори звертають увагу, що під час відвідування подібних заходів варто пам’ятати, що мінімальні норми площ вольєрів для утримання диких тварин на одну особину повинні складати: собачих (вовки…), середні котячі (рисі, леопарди…) 100 кв. м., великі котячі (леви, тигри, ягуари…), ведмеді – 200 кв. м.

З рештою вимог можна ознайомитися за посиланням.

За вчинення такого порушення передбачена як адміністративна (ст. 89 КУпАП) так і кримінальна (ст. 299 ККУ) відповідальність, яка передбачає покарання  до 8 років позбавлення волі. 

 

Коментар
27/02/2024 Понеділок
26.02.2024