Асенізатори: де обрати та замовити онлайн

27 Березня 2023, 12:35
Асенізатори: де обрати та замовити онлайн 166
Асенізатори: де обрати та замовити онлайн

Для комунальних підприємств та приватного бізнесу, які, між іншим надають сервісні послуги з відкачування колекторів, вигрібних ям, каналізації, дуже важливо мати продуктивну і функціональну техніку, призначену для такої роботи. І обирати так звані асенізатори (або вакуумні машини) слід уважно, ретельно та тільки в надійних постачальників.

Певна річ, в Україні є чимало компаній, які постачають подібну спеціальну техніку на вітчизняний ринок, серед них провідне місце займає «Київспецтех» https://kievspecteh.com/ru/catalog/assenizatory - надійний постачальник, який пропоную кращі асенізатори, як й іншу спеціальну техніку, від провідних виробників.

Як асенізатори можна придбати на сайті КСТ

Компанія готова запропонувати достатній вибір вакуумних машин, остаточний вибір залежить від ваших потреб. На сайті компанії представлені вакуумні машини наступних кофігурацій:

  • Різні об’єми цистерни: 4, 5, 9, 16 куб. м та ін.;
  • Різна потужність вакуумного насосу (240, 360, 620 метрів кубічних за годину);
  • Різна робоча глибина (глибина викачки ями) – 5, 6, 17 метрів.

Крім того, каталог вакуумних машин включає різні марки та моделі. Це такі відомі виробники, як Mercedes, Man, Volvo, Iveco, Isuzu, KrAZ, Tatra та безліч інших.

Переваги співпраці з «Київспецтех»

Для надавачів послуг з відкачування каналізації дуже важливо, щоб працівники використовували для цього тільки надійну і максимально продуктивну спецтехніку, позаяк від цього залежить загалом і якість роботи, і швидкість її виконання.

Саме тому купувати асенізатор потрібно тільки в авторитетного постачальника, і КСТ – саме те, що потрібно. Це можна пояснити наступним чином:

  • По-перше, компанія має багатий досвід роботи, відтак постачає в Україну тільки найкращу спецтехніку, у тому числі і вакуумні машини;
  • По-друге, КСТ працює без посередників, є офіційним представником провідних виробників. Це означає, що український клієнт отримує оригінальну і сертифіковану спеціальну техніку;
  • По-третє, прийнятні ціни. Постачальник докладає максимум зусиль, щоб співвідношення «ціна - якість» було завжди оптимальним.

Крім того, клієнтам пропонують професійний супровід, післягарантійне обслуговування придбаної техніки, а також ремонт, коли не те буде потреба.

І ще один важливий момент: в «Київспецтех» завжди привітна клієнтська підтримка,яка радо допоможе, надасть рекомендації та іншу потрібну інформацію.

Коментар
08/06/2023 Четвер
08.06.2023