На Закарпатті побудували модульні будинки для внутрішньо переміщених осіб

14 Січня 2023, 10:04
Фото модульних будинків 1309
Фото модульних будинків

Одинадцять охайних модульних будиночків на території Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича майже готові до новосілля.

Про це йдеться на сторінці Закарпатської обласної ради.

На стадії завершення – внутрішні ремонтні роботи. У кожному будиночку є по дві житлові кімнати, кухня і санвузол, передбачені системи обігріву, приміщення утеплені за сучасними технологіями та стандартами. Підведені необхідні комунікації: водопостачання, водовідведення й електропостачання. Навколо модульного містечка проведено доброустрій: біля будівель доріжки вимощені бруківкою та встановлена огорожа.

Ще 6 із 10 схожих будиночків, на території гуртожитку Свалявського будівельного ліцею, потребують внутрішнього оздоблення та поточних будівельних робіт. Підходять до завершення й ремонтні роботи у корпусі гуртожитку ліцею. Роботи на цих об’єктах проводяться за фінансової підтримки Благодійного фонду «Карітас Чеської Республіки». У іншому корпусі закладу наразі проживають 66 внутрішньо переміщених осіб. Тут теж триває ремонт, на який чеська неурядова організація «Людина в біді» виділила (на будматеріали) 540 тисяч гривень.

Черговий об’єкт, на якому побували представники облради – дитячий будинок сімейного типу у селищі Середнє Ужгородського району. Тут, на території, що належить церковній громаді, планується збудувати 12 модульних будиночків.

Підготовчі роботи з розчищення території та підведення системи комунікацій: водопостачання та водовідведення й електропостачання фінансуються Міністерством закордонних справ Словаччини у співпраці зі Словацьким Агентством міжнародної співпраці. Монтажних самих будинків здійснюватиме Фонд «Карітас Чеської Республіки». За хороших погодних умов такі будиночки зводяться за місяць-два.

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024