Де замовити автомобільні номери за лічені хвилини

07 Листопада 2022, 10:40
Де замовити автомобільні номери за лічені хвилини 439
Де замовити автомобільні номери за лічені хвилини

Кожен водій може стикнутися з необхідністю виготовлення автомобільних номерів. Це може бути спричинене втратою оригінальних номерних знаків, їх пошкодженням чи втратою привабливого зовнішнього вигляду тощо. На щастя, замовити дублікат можна в режимі онлайн всього в декілька кліків.

Де саме можна замовити Автономери? Певна річ, робити це слід виключно в сертифікованих виробників. Зокрема мова йде про відому компанію «Спецзнак», яка надає високоякісні послуги з виготовлення дублікатів автомобільних номерів упродовж тривалого часу, користується високою популярністю серед клієнтів та виконує замовлення на найвищому рівні.

Чому варто обрати саме «Спецзнак»

Компанія є офіційним виробником державних номерних знаків, а це означає, що увесь виробничий процес проходить відповідно до вітчизняних норм і стандартів – у підсумку замовник отримує високоякісний дублікат автономерів, які нічим не поступаються оригіналам.

Крім того, варто наголосити і на таких сильних сторонах заводу:

  • Великий вибір типів номерних знаків. Це не тільки стандартні варіанти, але й американські, японські, європейські, транзитні, іменні, для мототехніки, вантажівок, чорні, зелені тощо;
  • Використання якісних матеріалів. Виготовлення алюмінієвих табличок проходить відповідно до держстандарту, затим на неї наклеюється світловідбиваюча стрічка та захисні голограми. Завершальним етапом є видавлювання літер та цифр, їх фарбування спеціальною термотрансферною плівкою;
  • Професійний підхід. «Спецзнак» має фахову команду працівників та сучасне устаткування, відтак вся робота проходить узгоджено, професійно, з ретельним контролем якості на всіх етапах виробництва держзнаків;
  • Гарантія. Зокрема йдеться про спеціальну програму заводу «Два роки гарантії» від виробника;
  • Швидке оформлення замовлення онлайн. Увесь процес займає не більше декількох хвилин;
  • Оперативна доставка. Номерні знаки виготовляються упродовж 5ти хвилин, їх доставка в місті, де є філія заводу, займає не більше три години, в інші населені пункти – упродовж доби.

Як замовити авто номери онлайн

Алгоритм простий: обираємо потрібний тип автономерів та додаємо їх у кошик. Приступаємо до оформлення замовлення – вказуємо ім’я,  контактний номер телефону, завантажуємо фото паспорта (водійського посвідчення) та технічний паспорт, затим тиснемо на «Підтвердити замовлення». Все легко та просто, і без зайвих зусиль!

Коментар
03/12/2023 Субота
02.12.2023
01.12.2023