стрічка

Призначення та види шнекових транспортерів

16 Вересня 2022, 11:48
Призначення та види шнекових транспортерів 179
Призначення та види шнекових транспортерів

Як оптимізувати виробничий цикл та досягати хороших результатів у роботі? Для цього використовуються шнекові транспортери. Такі пристрої переміщують матеріали у великій кількості. Гвинт, що безперервно обертається, захоплює зерно, пелети, корми і транспортує їх в горизонтальному напрямку або під кутом.

Із яких елементів складається транспортер?

Шнековий конвеєр – функціональний пристрій, який виготовляється у стандартній комплектації або на замовлення з урахуванням вимог клієнта. Транспортер складається з таких ключових компонентів:

  • шнек – основна деталь, що відповідає за переміщення сипких матеріалів;
  • жолоб – виріб у вигляді напівциліндра, яким здійснюється транспортування зерна, кормів, цукру;
  • двигун – пристрій, що перетворює електричну енергію на обертальний рух. Як тільки двигун вмикається, транспортер починає свою роботу.

Види шнекових транспортерів

Відома українська компанія «Агрохелікс» пропонує шнекові транспортери у широкому асортименті https://agrohelix.com.ua/ru/shnekoviy-transporter/. Вироби класифікуються, в залежності від конструктивних особливостей. Якщо розглядати такий показник, як тип корпусу, можна вибрати конвеєр відкритого та закритого типу. У другому випадку металевий шнек розміщується усередині труби. Також розрізняють конвеєри, під час використання яких матеріали переміщаються горизонтально та під кутом.

Розглядаючи різновиди шнекових транспортерів, слід назвати ще кілька параметрів. Під ними мається на увазі спосіб обертання гвинта (швидко- і тихохідний) та напрямок обертання шнека. Виходячи з таких параметрів, можна зробити вибір на користь оптимального варіанту.

Переваги транспортуючих пристроїв

Виробник «Agrohelix» пропонує шнекові транспортери та навантажувачі https://agrohelix.com.ua/ru/shnekoviy-navantazhuvach/, які мають значні переваги:

  1. Ефективність – за короткий час переміщається дуже багато матеріалів.
  2. Безпека – обладнання виготовляється з урахуванням норм. У разі використання пристроїв закритого типу ймовірність травм зводиться до нуля.
  3. Низькі ціни – вартість транспортуючих пристроїв доступна як у стандартній комплектації, так і при індивідуальному замовленні.
  4. Можливість доукомплектації – використання корисних опцій, завдяки яким полегшується експлуатація пристрою.
  5. Практичність - мається на увазі дозована подача сипких матеріалів, а також проміжне вивантаження.

Шнекові транспортери – пристрої, яким завжди є застосування. У них поєднується надійність та тривалий термін служби.

Коментар
Код блоку:
07/12/2022 Вівторок
06.12.2022
05.12.2022
04.12.2022