Чек-лист від автомобілістів: які деталі потрібно знати перед покупкою машини

22 Грудня 2021, 06:00
Чек-лист від автомобілістів: які деталі потрібно знати перед покупкою машини 849
Чек-лист від автомобілістів: які деталі потрібно знати перед покупкою машини

Купівля автомобіля ⎼ це завжди хвилююче, особливо коли йдеться про перше авто. Причому, далеко не всі мають можливість придбати ТЗ з нульовим пробігом, а вживаний автомобіль потребує особливої ​​перевірки. У цій статті ми зібрали основні правила, яких потрібно дотримуватися, купуючи машину з рук.

Що потрібно знати перед покупкою б/в автомобіля?

Понад 90% українців віддають перевагу вживаним автомобілям, що зумовлено їх вартістю. Якщо ви хочете купити Део Ланос, на сервісі OLX знайдете безліч вигідних пропозицій. Проте відсутність певних знань при виборі машини на вторинному ринку може призвести до додаткових витрат. Тому перед покупкою рекомендуємо детально вивчити історію машини, перевірити автомобіль слід за базами даних авто, що розшукуються, а також можна користуватися різними сервісами, наприклад, Carvertical.

Оцінюємо технічний стан авто

Якщо з юридичною частиною все гаразд, то наступним етапом є перевірка технічного стану. Він включає в себе таке:

  • Огляд кузова. Іноді, щоб помітити дефекти, не потрібно навіть їхати на СТО. Іржа, подряпини, розбіжність кольору та невеликі вм'ятини повинні насторожити. Особливо якщо продавець заявляє, що машина «не бита, не фарбована».
  • Діагностика ходової. Зробіть тестову поїздку поганою дорогою і уважно послухайте, як поводиться підвіска на вибоїнах. Скрипи, стуки та різні звуки свідчать про несправності цього вузла.
  • Перевірка двигуна. Очищений до блиску моторний відсік повинен насторожити, оскільки швидше за все господар хотів щось приховати, наприклад, витік олії. Обов'язково перевірте всі шланги та заведіть мотор. Його нестабільна робота ⎼ привід добре поступитися ціною.
  • Не забудьте про салон. Він також може багато розповісти, наприклад, потертості на кермі і пошарпані сидіння свідчать про активну експлуатацію. Перевірте справність склопідйомників та електричної частини.

Ці прості правила допоможуть купити вживаний автомобіль в гарному стані та з чистою історією.

Коментар
03/12/2023 Субота
02.12.2023
01.12.2023