стрічка

Держава контролює ситуацію та гарантує безперебійне газопостачання

13 Жовтня 2021, 10:25
На цьому наголосив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков. 149
На цьому наголосив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

Сьогодні ми чуємо багато неправдивої або неточної інформації, яка стосується газопостачання. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

Вкотре очільник області зазначив, що газу у сховищах цілком достатньо для потреб населення та соціальної сфери.

Орієнтовна потреба природного газу для бюджетних установ на період опалювального сезону складає близько 25 млн м³, і вона буде забезпечена.

Натомість біржова ціна, яка ніколи у світовій історії не була такою високою, ставить під загрозу вчасність початку опалювального сезону та безперебійну роботу закладів у осінньо-зимовий період. За словами Анатолія Полоскова, саме з цим питанням було пов’язане засідання регіональної комісії ТЕБ та НС.

«Варіантом виходу із кризової ситуації може стати запровадження гарантованого постачальника природного газу за прямими договорами за спеціальною ціною для бюджетних установ та організацій області на опалювальний період 2021-2022 років.Держава всіма можливими способами допомагає населенню та бюджетній сфері подолати цю ситуацію. Серед іншого, за допомогою спеціальної ціни», – підкреслив очільник Закарпатської ОДА.

Інформація щодо відсутності газу для забезпечення потреб населення та бюджетних установ не відповідає дійсності.

«Просимо краян не хвилюватися, адже держава контролює ситуацію та гарантує безперебійне газопостачання», – додав Анатолій Полосков.

Коментар
28/10/2021 Четвер
28.10.2021
27.10.2021
26.10.2021