стрічка

Служба безпеки України та Мінцифра попередили корупційну схему під час проведення тендерів на ноутбуки для вчителі

13 Вересня 2021, 17:29
Служба безпеки України та Мінцифра попередили корупційну схему під час проведення тендерів на ноутбуки для вчителі 162
Служба безпеки України та Мінцифра попередили корупційну схему під час проведення тендерів на ноутбуки для вчителі
Міністерство цифровізації запідозрило корупційну змову з ноутбуками для вчителів на 300 млн гривень. Усі тендери направлені на перевірку документів. Експертиза буде проведена протягом тижня. Водночас тендери залишаються активними. 
 
Шахраї, називаючись представниками членів Уряду, почали домовлятися про розподіл по областях переможців закупівель з подальшим отриманням 30% «відкатів». Сума, яку могли отримати організатори змови, — 300 млн грн. Про це йдеться на фейсбук - сторінці Михайла Федорова.
 
Міністр заявляє, що створений публічний дашборд, за допомогою якого вже викрили зловживання субвенцією: знайшли та скасували тендери, які були написані під конкретного постачальника. Завдяки цьому зберегли 8 мільйонів гривень державі. Загалом контроль субвенції дозволить заощадити більше ніж 100 млн гривень або додатково забезпечити 5000 вчителів ноутбуками.
 
Закликаємо кожного з вас разом з Мінцифрою контролювати перебіг субвенції «Ноутбук кожному вчителю». Стежте, як проводяться тендери на купівлю ноутбуків. Яка частина фінансування місцевих бюджетів? Які оголошені торги? Яка прогнозована вартість? Яка кількість ноутбуків для вчителів? Усе на дашборді → https://bit.ly/3jge34z. -  зазначає Михайло Федоров
Коментар
26/09/2021 Субота
25.09.2021
24.09.2021