стрічка

Як святкували день адміністратора ЦНАП в районі

06 Вересня 2021, 17:14
ЦНАП Свалявська громада 919
ЦНАП Свалявська громада

Мережі ЦНАП 9 років

Вже 9 років українці отримують якісні державні послуги в ЦНАП без бюрократичної тяганини та довгих очікувань. За цей час були запроваджені комплексні послуги єМалятко та ID-14, процедура отримання паспорта, посвідчення водія, послуги соціального характеру, ДРАЦС та державного земельного кадастру через ЦНАП. 

Голова Мукачівської РДА Едгар Токар разом зі своїм першим заступником Святославом Тузом вирішили особисто привітати працівників ЦНАПу Мукачівського району. Очільники краю відвідали ЦНАПи у Горондівській, Чинадіївській, Полянській та Свалявській територіальних громадах. Не забули також про відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг при Мукачівській райдержадміністрації.

Цнап Мукачівська РДА
ЦНап Мукачівська РДА

Едгар Токар привітав працівників з Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг та подякував за хорошу роботу. 

"Бажаю вам міцного здоров'я, вдячних відвідувачів, пошани від керівництва та нових звершень. Впевнений, що саме ваша наполеглива праця приведе громаду до процвітання, а її народ - до щасливого життя."- підкреслив очільник району.

Цнап Горондівська громада
Цнап Горондівська громада

Цнап Чинадіївська громада
Цнап Чинадіївська громада

Цнап Свалявська громада
Цнап Свалявська громада

Цнап Полянська громада
Цнап Полянська громада

Коментар
26/09/2021 Субота
25.09.2021
24.09.2021