Мін цифри та Мін довкілля зацифрують 29 адмінпослуг для Екосистеми й інтегрують їх із порталом Дія

18 Серпня 2021, 11:07
Мін цифри та Мін довкілля зацифрують 29 адмінпослуг для Екосистеми й інтегрують їх із порталом Дія 484
Мін цифри та Мін довкілля зацифрують 29 адмінпослуг для Екосистеми й інтегрують їх із порталом Дія

У червні Міністерство цифрової трансформації та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів презентували нові послуги на національній платформі ЕкоСистема. Вже незабаром 29 адмінпослуг будуть зацифровані й інтегровані з порталом Дія.

Щороку до Міністерства довкілля та обласних адміністрацій надходять 75 тисяч звернень на отримання дозвільних документів. У середньому на один документ підприємець витрачає понад 4 тисяч годин та 6 тисяч гривень непрямих витрат,інформують на національній онлайн-платформі, яка містить актуальну інформацію про стан довкілля.

Завдяки Екосистемі українці зможуть заощадити час та гроші, оскільки тут зібрані всі адміністративні екопослуги для бізнесу, доступні онлайн і без корупції, та екологічна інформація для громадян.

Наразі в Екосистемі вже доступні 7 послуг: висновок про транскордонне перевезення відходів, що внесені до Зеленого переліку, ліцензія на операції з небезпечними відходами та інші. Загалом будуть зацифровані 29 адмінпослуг. Міністерство цифри інтегрує їх із порталом Дія.

Також в Екосистемі вже доступні понад 40 реєстрів із перевіреною  інформацією про довкілля. У планах відкрити понад 80 реєстрів, за допомогою яких українці зможуть безперешкодно перевіряти будь-яку екологічну інформацію.

Коментар
18/05/2024 Субота
18.05.2024
17.05.2024