Додає молодості та краси: на Мукачівщині існує унікальне джерело

10 Липня 2021, 13:28
Унікальне джерело на Мукачівщині 2013
Унікальне джерело на Мукачівщині

За водою з джерела, що знаходиться у санаторії Карпати приїздять не тільки закарпатці з усіх куточків області, а й чимало туристів.

Про це розповідають журналісти М-студіо.

Люди переконують, ця вода – справжній скарб. Не псується кілька місяців, не утворює накипів, та ще й наділена цілющою силою. На території санаторію Карпати, що у Чинадієві знаходиться джерело краси. Так його назвали у народі через унікальні властивості завдяки великому вмісту кремнію та гліцерину.Люди кажуть, у цілющих властивостях води мали змогу переконатися неодноразово.

Вже за кілька днів після її вживання, самопочуття значно покращується, з’являються сили та енергія.Джерелом краси цю воду назвали також не випадково. Завдяки великому вмісту гліцерину, вона дає пом’якшувальний ефект на шкіру людини.

Тож якщо тривалий час вмиватися нею,шкіра обличчя стає більш зволоженою, зморшки починають розгладжуватися.Вода із цілющого джерела немає жодних протипоказань.

ЇЇ рекомендують вживати для питного лікування хвороб системи органів кровопостачання, центральної нервової системи, органів травлення, сечовиділення, обміну речовин та опорно-рухової системи

Коментар
18/05/2024 Субота
18.05.2024
17.05.2024