В Мукачівській громаді шукають патронатні сім’ї

09 Липня 2021, 16:33
У Мукачеві шукають патронатні сім`ї 473
У Мукачеві шукають патронатні сім`ї

Перш ніж надавати цю послугу, патронатні вихователі пройдуть співбесіду та навчання.

 Про це повідомляє Мукачівська міська рада

 У малій залі Мукачівської міськради відбулася нарада за участі старост старостинських округів Мукачівської громади та керівників Управління освіти, культури молоді та спорту, Служби у справах дітей та Управління соціального захисту Мукачівської міськради, а також Мукачівського центру з надання безоплатної вторинної правововї допомоги та Мукачівського міськрайонного центру зайнятості.

Патронатна сім’я - повноцінна родина, яка готова тимчасово прихистити у своїй домівці дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах без батьківської опіки

Сім’я повинна мати відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання й реабілітації дітей у своєму домі

Патронатним вихователем може стати один з подружжя, вимоги - мати досвід виховання дітей та бути безробітним

За надання соціальної послуги патронатному вихователю нараховується стаж та заробітна плата - 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 11 тис. 895 грн.

Окрім того, щомісяця на кожну дитину нараховується соціальна допомога в розмірі 2,5 прожиткових мінімумів на одну дитину

Послуга патронату є короткотривалою, в патронатній родині дитина перебуває орієнтовно від 3 до 6 місяців

 За інформацією Служби у справах дітей, наразі в Мукачівській громаді близько 20 дітей потребують патронатних родин, однак щоразу ця цифра змінюється. За словами начальниці Управління соціального захисту населення Наталії Зотової, часто діти які за певних обставин втратили родини потрапляють в лікарню або притулок, що ще більше травмує їх. Аби цього не сталося необхідна сім’я, в якій дитинка зможе побути, поки соціальні служби працюватимуть над вирішенням проблеми.

Коментар
18/05/2024 Субота
18.05.2024
17.05.2024