стрічка

В Закарпатській обласній адміністрації говорили про соціальну підтримку жителів Мукачівщини

07 Червня 2021, 11:37
Нарада в Закарпатській обласній адміністрації 204
Нарада в Закарпатській обласній адміністрації

Під головуванням Петра Добромільського, заступника голови Закарпастької ОДА, пройшла нарада щодо соціальних питань.

Про це йдеться на сайті Закарпатської обласної адміністрації

«Важливо, аби люди, які потребують допомогу, отримували соціальну підтримку та захист від держави вчасно та у повному обсязі із спрощенням процедур отримання такої. Президент В. Зеленський, очільник Закарпаття, КМУ та народні депутати тримають це питання на постійному контролі. Варто приділяти значної  уваги в процесі продовження реформи й пришвидшити формування відділів соціального захисту населення в громадах. Люди мають відчути, що ними опікуються», - зазначив Петро Добромільський.

Нарада в Закарпатській ОДА
Нарада в Закарпатській ОДА

Спільно сторони обговорили: 

1. Про організацію взаємодії між територіальними громадами та структурними підрозділами з питань соціального  захисту населення району;

2. Про стан призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги;

3. Про роботу щодо встановлення статусу багатодітної сім’ї, присвоєння звання «Мати-героїня», призначення компенсації замість «пакунку малюка» та видачі натуральної допомоги, оздоровлення дітей та запобігання і протидії домашньому та гендерно зумовленому насилллю.

«Саме тому ми продовжуємо цикл навчань у кожному районі Закарпаття, до яких залучаємо і департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, і  територіальні громади, і структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, бо мета у нас одна: працюємо заради людей», - відзначив Петро Добромільський. 

У нараді узяли участь керівники виконавчих комітетів територіальних громад Мукачівського району, керівники управління соціального захисту населення Мукачівської райдержадміністрації (його структурних підрозділів у Сваляві та Воловці), управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради, фахівці, відповідальні за відповідні напрямки роботи.

За підсумками наради буде підготовлено і надіслано керівникам територіальних громад, райдержадміністрацій,  міської ради до виконання відповідне протокольне рішення.

Читайте також: На Закарпатті розпочалась вакцинація освітян

 

Коментар
19/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022
15.01.2022
14.01.2022
13.01.2022
12.01.2022