Директор Лікарні Святого Мартина розповів, як лікують хворих на коронавірус і скільки кисню пацієнтам потрібно, аби вижити

11 Березня 2021, 10:55
644

Директор Лікарні святого Мартина Євген Мешко вирішив розвіяти міфи, які поширюються у місті щодо коронавірусу та розповів, що кожного дня до лікарні звертається близько 50-70 пацієнтів, як правило 25 з них потребують госпіталізації у стаціонарне відділення.

Декілька тижнів поспіль у лікарняному закладі щодня помирає 1-2 пацієнти, які не змогли одужати після ускладнень, викликаних коронавірусом.

У Мукачево у стаціонарі наразі перебуває одночасно 155 пацієнтів, у яких підтвердили ПЛР тестом COVID-19.

Найбільша і часта проблема у пацієнтів, як хворіють коронавірусом - дихальна недостатність, що виникає на фоні ураження легень. Пацієнти, у яких сатурація (рівень кисню в крові) нижчий за 90, потребують кисневої підтримки. 

За словами Євгена Мешка, у Лікарні святого Мартина щодоби для дихальної підтримки 70-ти пацієнтів медзакладу витрачають більше 1 мільйона літрів кисню, щогодини - 19500 літрів кисню від концентраторів та 22700 літрів балонного кисню (3-4 балони на годину). На перспективу цих потужностей – замало, тому вже до кінця місяця у лікарняному закладі очікують нову кисневу станцію, яка дасть шанс на життя більшій кількості пацієнтів.

«Щодня в середньому ми виписуємо 25 пацієнтів і стільки ж госпіталізуємо. Останні кілька тижнів кожного дня від наслідків  та ускладнень коронавірусної хвороби у медзакладі помирає 1-2 людини. Наразі для лікування пацієнтів з коронавірусом задіяно 5 відділень», – зазначив директор Лікарні святого Мартина.

Коментар
08/06/2023 Четвер
08.06.2023