Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Мукачево У який садок віддати дитину за місцем прописки у з 2021 року

15:31 18.02.2021
517

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради планує перерозподілити серед дошкільних закладів міста території, мешканці яких зможуть віддати своїх дітей у садки, відповідно до місця прописки.

Розглянути проєкт рішення «Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2021 році» планують на найближчому засідання виконкому, - повідомляють у міській раді.

Список дошкільних навчальних закладів, за якими буде закріплено територію обслуговування дітей у 2021 році ( друга назва вулиці - колишня її назва):

Заклад дошкільної освіти №1

  • Борецького Адальберта Панкратова
  • Виноградна
  • Зелена (від вул.Панаса Мирного до вул. Космодем'янської З.)
  • Коменського Яна Амоса (від вул К.-Карого до вул. Осипенка) Яна Амоса Коменського
  • Контратовича Ернеста Болотнікова
  • Космодем’янської Зої Зої Космодем’янської
  • Кропивницького Марка Кропивницького
  • Лінтура Петра Лінтура
  • Мечникова Іллі Мечнікова
  • Митрополита Володимира Петрова генерала
  • Осипенка Олександра Осипенка
  • Пагирі Василя пров.Петрова генерала
  • Раковського Івана провулок Щепкіна
  • Росвигівська (буд. №№18, 20, 24, 26, 28, 34, 36,38) 60 років СРСР
  • Теліги Олени Фадєєва
  • Туряниці Івана Туряниці
  • Шептицького Андрея Шухевича Романа (Туряниці)
  • Шерегіїв братів Братів Шерегіїв
  • Шолтеса Золтана Пугачова
  • Щепкіна Михайла Щепкіна

Заклад дошкільної освіти №2

  • вулиця 28 Панфіловців Ю.Млавця
  • вулиця Антоновича Володимира
  • вулиця Багряного Івана
  • вулиця Бажана Миколи
  • вулиця Бартока Бейли Бейли Бартока
  • вулиця Басараба Василя Омська
  • вулиця Богомольця Олександра
  • вулиця Боршоша-Кум'ятського Юлія Гайдара
  • вулиця Брадача Івана
  • вулиця Бурча Василя Бурча В.
  • вулиця Ванзела Федора
  • вулиця Верхня
  • вулиця Вишнева
  • вулиця Водна
  • провулок Водний
  • вулиця Габди Василя
  • вулиця Гастелло Миколи Гастелло
  • вулиця Гашека Ярослава Кубанська
  • вулиця Глібова Леоніда Глібова
  • вулиця Гомоная Євгена
  • вулиця Данила Галицького (будинки №5а, 7а, 7б, 7в, 7г) Університетська
  • вулиця Дем'яна Луки Луки Дем’яна
  • вулиця Логойди Миколи Жуковського Василя
  • вулиця Журавлина
  • вулиця Звенигородського Віталія
  • вулиця Зелена (від вул.Панаса Мирного до Педагогічного коледжу)
  • вулиця Йокаі Мора Мора Йокаі
  • вулиця Карпенка-Карого Івана
  • вулиця Квітки-Основяненка Григорія
  • вулиця Коменського Яна Амоса (від вул К.-Карого до вул Д.Галицького) Яна Амоса Коменського
  • вулиця Котляревського Івана
  • вулиця Котубея Золтана
  • вулиця Крушельницької Соломії
  • вулиця Лавківська Свердлова
  • вулиця Лебедєва Сергія Лебедєва
  • вулиця Легоцького Тиводара Легоцького
  • вулиця Майбороди Платона
  • вулиця Малинова
  • вулиця Марії Терезії
  • вулиця Медвецького Миколи Уральська
  • вулиця Млавця Юрія
  • вулиця Мозера Івана
  • вулиця Набережна
  • вулиця Набережна-бічна
  • провулок Набережний
  • вулиця Панаса Мирного
  • вулиця Патона Бориса
  • вулиця Попова Олександра Попова
  • вулиця Пчілки Олени
  • вулиця Сливова
  • вулиця Сметани Берджиха
  • вулиця Солігана Івана
  • вулиця Ужгородська
  • провулок Ужгородський
  • вулиця Федьковича Юрія
  • вулиця Хвильового Миколи
  • вулиця Червона Гора
  • вулиця Черемшини Марка
  • вулиця Чернеча Гора
  • площа Шевченка Тараса Тараса Шевченка
  • вулиця Штрауса Йогана

Дошкільний навчальний заклад №3

  • Володимира Великого Робоча
  • Грибоєдова Олександра Грибоєдова
  • Залізнична
  • Кошового Олега Кошового
  • Крилова Івана Крилова
  • Крилова Івана бічна
  • Крилова Івана за каналом Крилова за каналом
  • Мінська
  • Міцкевича Адама Міцкевича
  • Нахімова Павла Нахімова
  • Орлая Івана Пожарського
  • Польова
  • Солов’їна Гвардійська за каналом
  • Станіславського Костянтина Станіславського

Заклад дошкільної освіти № 4

  • Ватутіна Миколи Ватутіна
  • Єсеніна Сергія Єсеніна

Дошкільний навчальний заклад №5

  • Богуна Івана
  • Богуна Івана Кутузова
  • Вокзальна (від вул. Сільвая до вул. Берегівської) Енгельса
  • Леонова Олексія
  • Ломоносова Михайла Ломоносова
  • Лучкая Михайла Лучкая
  • Львівська
  • Нова
  • Партизанська
  • Пушкіна Олександра Пушкіна
  • Сільвая Івана Сільвая
  • Фабрична
  • Ярослава Мудрого Леніна

Заклад дошкільної освіти №6

  • вулиця Іоана Павла II В'ятська
  • вулиця Коструба Георгія Єрмака
  • вулиця Лаборця
  • вулиця Некрасова Миколи Некрасова
  • вулиця Пивоварна
  • провулок Пивоварний
  • вулиця Підгорянська Радянська
  • вулиця Слов’янська Щаслива
  • вулиця Спартака
  • вулиця Стара
  • вулиця Шепи Антона Луначарського

Дошкільний навчальний заклад №7

  • вулиця Бєлікова Віталія
  • вулиця Великогірна
  • провулок Великогірний
  • вулиця Вербна
  • вулиця Виговського Івана Івана Виговського
  • вулиця Вишні Остапа
  • вулиця Гаджеги Василя Інтернаціональна
  • вулиця Головка Андрія
  • вулиця Голіша Івана
  • вулиця Горіхова
  • вулиця Довбуша Олекси Довбуша
  • вулиця Довженка Олександра
  • вулиця Дуфинця Василя
  • вулиця Дрогобича Юрія
  • вулиця Жука Миколи
  • вулиця Загребельного Павла
  • вулиця Заньковецької Марії
  • вулиця Калнишевського Петра
  • вулиця Квіткова
  • вулиця Кобилянської Ольги
  • вулиця Коргана Івана
  • вулиця Кооперативна
  • вулиця Коперника Миколи Коперніка
  • вулиця Коцака Арсенія Коцаки
  • вулиця Леонтовича Миколи
  • вулиця Калабішки Олексія Маміна-Сибіряка Дмитра
  • провулок Манайла Федора Манайла
  • вулиця Манайла Федора Манайла
  • вулиця Мейгеша Юрія
  • вулиця Монастирська
  • вулиця Нестора Літописця
  • вулиця Новицького Віктора
  • вулиця Об’їздна
  • вулиця Острозького Костянтина
  • вулиця Покидченка Михайла
  • вулиця Проектна
  • вулиця Пряшівська
  • вулиця Пряшівська-бічна
  • вулиця Пулюя Івана
  • вулиця Ракоці Ференца II Ракоці
  • вулиця Руденка Миколи
  • вулиця Рудловчак Олени
  • вулиця Стойки Олександра
  • вулиця Ступки Богдана
  • вулиця Сяркевича Юрія
  • вулиця Трудова
  • вулиця Тюльпанова
  • вулиця Франка Івана (від вул Токаря до №189) Івана Франка
  • провулок Франка Івана
  • вулиця Франка Івана-бічна
  • вулиця Франка Івана-друге циганське поселення Івана Франка ІІ циганське селище
  • вулиця Чорнобая Романа
  • вулиця Яблунева

Дошкільний навчальний заклад №8

  • Береша Андрія Береша
  • Гузара Любомира Степана Бандери (Галана)
  • Героїв Майдану
  • Гойди Юрія бульв.Юрія Гойди
  • Грабовського Павла Грабовського
  • Дарвіна Чарльза Дарвіна
  • Качалова Василя Качалова
  • Лодія Петра Лодія
  • Немировича-Данченка Володимира Немировича-Данченка
  • Огієнка Івана
  • Підлавочна
  • Потушняка Федора Потушняка
  • Потушняка Федора Потушняка
  • Росвигівська (буд. №№1, 2, 2А, 3, 4, 7, 9, 15, 15Б, 17, 19, 19А, 21) 60 років СРСР
  • Сонячна Свердлова
  • Тесленка Архипа
  • Тиха
  • Цісик Квітки
  • Червоногірна
  • Яворницького Дмитра Яворницького
  • Яворницького Дмитра Яворницького

Дошкільний навчальний заклад №9

  • вулиця Білоруська
  • вулиця Брюллова Карла Брюлова
  • вулиця Кисельова Дениса Котовського
  • вулиця Лісна
  • вулиця Марка Вовчка
  • провулок Піщаний Пісчаний
  • вулиця Поперечна
  • вулиця Поштова
  • вулиця Резервна
  • вулиця Русина Василя Рилєєва
  • вулиця Стасова Володимира Стасова
  • провулок Степовий
  • вулиця Сурікова Василя Сурікова
  • вулиця Тичини Павла Пісарєва Дмитра
  • вулиця Токаря Михайла Михайла Токаря
  • вулиця Тупікова
  • вулиця Франка Івана (від переїзду до вул Токаря М.) Івана Франка
  • вулиця Хмельницького Богдана Богдана Хмельницького
  • вулиця Цібере Василя Суворова
  • вулиця Шкільна

Заклад дошкільної освіти №10

  • Драгоманова Михайла Драгоманова
  • Мічуріна Івана Мічуріна
  • Мічуріна Івана Мічуріна
  • Небесної Сотні (від тупіка до вул. Драгоманова Михайла) Артема
  • Першотравнева Набережна

Дошкільний навчальний заклад №11

  • Беляєва Павла космонавта Космонавта Беляєва
  • Грушевського Михайла Грушевського
  • Єпархіальна 8-го Березня
  • Жупана Йосипа
  • Парканія Івана Парканія
  • Пасаж

Дошкільний навчальний заклад №12

  • Достоєвського Федора Достоєвського
  • Зайця Володимира Локоти Івана
  • Кирила і Мефодія площа Миру
  • Маргітича Івана (від вул Я.Мудрого до вул Штефана Августина) Івана Маргітича
  • Недецеї Яноша (від вул Миру до вул Штефана Августина) Недецеї
  • Ринкова Возз`єднання
  • Заклад дошкільної освіти №13
  • вулиця 128-ї гірсько-піхотної бригади Севастопольська
  • вулиця Вакарова Дмитра Вакарова
  • вулиця Верховинська
  • вулиця Вокзальна (від вул. Сільвая до вул. Невського) Енгельса
  • вулиця Волошина Августина Августина Волошина
  • вулиця Гагаріна Юрія Гагаріна
  • вулиця Гоголя Миколи Гоголя
  • вулиця Єлизавети королеви Королеви Єлизавети
  • вулиця Єреванська
  • вулиця Канальна
  • вулиця Керченська
  • вулиця Кульчицького Сергія Ростовська
  • вулиця Магарити Василя Белінського
  • вулиця Маргітича Івана (від вул Штефана Августина до вул Вокзальної) Івана Маргітича
  • вулиця Менделєєва Дмитра Менделєєва
  • вулиця Невського Олександра Невського
  • вулиця Недецеї Яноша (від вул. Штефана Августина до вул. Вокзальної) Недецеї
  • вулиця Полтавська
  • вулиця Рєпіна Іллі Репіна
  • вулиця Сагайдачного Петра Гвардійська
  • вулиця Стефаника Василя Стефаника
  • вулиця Стеценка Кирила Стеценко
  • вулиця Сухомлинського Василя Ольмінського Михайла

Заклад дошкільної освіти №14

  • Беци Йосипа
  • Бращайка Юлія
  • Вайди Степана
  • Вітенбергера Миколи Вітенбергера М.
  • Габермана Самуїла
  • Героїв Карпатської України
  • Дулова Василя
  • Духновича Олександра (від вул Стуса В. до вул Миру) Духновича
  • Купальна
  • Лермонтова Михайла Лермонтова
  • Млинська
  • Музикальна
  • Мункачі Мігая Мункачі
  • Реваїв братів Братів Реваїв
  • Садова
  • Свободи
  • Чайковського Петра Чайковського

Дошкільний навчальний заклад №15

  • 26 Жовтня(Жданова)
  • Штефана Августина Горького

Дошкільний навчальний заклад №16

  • вулиця 16 Липня
  • вулиця Болгарська Димитрова
  • вулиця Драгули Миколи Драгули М.
  • вулиця Окружна 50 років Жовтня
  • вулиця Петефі Шандора Петефі
  • провулок Петефі Шандора Петефі
  • вулиця Хащинської Римми Залізняка Максима
  • вулиця Чайкіної Лізи Лізи Чайкіної

Дошкільний навчальний заклад №18

  • Верді Джузеппе
  • Гончарова Івана Гончарова
  • Гулака-Артемовського Семена Гулака-Артемовського
  • Закарпатська
  • Закарпатський
  • Карпінського Платона Карпінського
  • Корятовича Федора Корятовича
  • Мартона Степана
  • Масарика Томаша Матросова
  • Миклухо-Маклая Миколи Міклухо-Маклая
  • Пржевальського Миколи Пржевальського
  • Пуччіні Джакомо
  • Руська
  • Свалявська Піонерів
  • Свято-Михайлівська Індустріальна
  • Українська
  • Чубинського Павла Сергія Лазо
  • Шишкіна Івана Шишкіна

Дошкільний навчальний заклад №19

  • вулиця Апостола Данила Данила Апостола
  • вулиця Берегівська 40 років Жовтня
  • вулиця Берегівська-бічна
  • вулиця Берегівська-об’їздна
  • вулиця Бокшая Йосипа Бокшая Йосипа
  • вулиця Вербицького Михайла Вербицького Михайла
  • вулиця Герца Юрія
  • вулиця Дорошенка Петра Фурманова
  • вулиця Йосипа Сліпого кардинала Йосипа Сліпого кардинала
  • вулиця Івасюка Володимира Івасюка Володимира
  • вулиця Кальмана Імре Кальмана Імре
  • вулиця Карловського Берталона
  • провулок Карловського Берталона
  • вулиця Кашшая Антона Кашшая Антона
  • вулиця Левітана Ісаака Левітана
  • вулиця Лисенка Миколи Лисенка
  • вулиця Малишка Андрія
  • вулиця Миколайчука Івана Миколайчука Івана
  • вулиця Митрака Олександра Митрака
  • вулиця Молодіжна Героїв Ленінграду
  • вулиця Одеська
  • вулиця Ромжі Теодора Ромжі
  • вулиця Старицького Михайла Старицького Михайла
  • вулиця Толстого Льва Льва Толстого
  • вулиця Шевченка Тараса (від вул Берегівська до вул. Апостола Данила) Шевченка
  • провулок Шевченка Тараса Шевченка

Дошкільний навчальний заклад №20

  • вулиця Айвазовського Івана Айвазовського
  • вулиця Мичка Золтана Борканюка Олекси
  • вулиця Глінки Миколи Глінки
  • вулиця Грінченка Бориса
  • вулиця Духновича Олександра (від вул Стуса В. до залізничного переїзду) Духновича
  • провулок Духновича Олександра Духновича
  • вулиця Клочурака Степана Степана Клочурака
  • вулиця Кошута Лайоша
  • вулиця Крива
  • вулиця Качинського Леха
  • вулиця Мазепи Івана гетьмана Гетьмана Івана Мазепи
  • вулиця Малильо Софії Терека
  • вулиця Маргіттая Антонія
  • вулиця Мондич Олени Олени Мондич
  • вулиця Морозова Миколи академіка Академіка Морозова
  • вулиця Мусоргського Модеста Мусоргського
  • вулиця Оробця Юрія Оробця Ю.
  • вулиця Пам'ятна
  • вулиця Патруса-Карпатського Андрія Андрія Патруса-Карпатського
  • вулиця Петкі Шандора Ударників
  • провулок Римського-Корсакова Миколи І Римського-Корсакова 1
  • провулок Римського-Корсакова Миколи II Римського-Корсакова 2
  • вулиця Римського-Корсакова Миколи Римського-Корсакова
  • вулиця Роглєва Миколи Пархоменка Олександра
  • вулиця Сковороди Григорія Пака Шандора
  • вулиця Сороча
  • вулиця Стеця Павла Тельмана
  • вулиця Стуса Василя Стуса
  • вулиця Химинця Юліана
  • вулиця Цібере Павла
  • вулиця Чендея Івана Радіщева
  • вулиця Чорновола В'ячеслава В'ячеслава Чорновола

Дошкільний навчальний заклад №21

  • Бабича Олександра Боженка
  • Гуртова Олексія Жовтнева
  • Ключарська
  • Комарова
  • Мешка Миколи Загоскіна Михайла
  • Павлюка Олександра Петровського
  • Підгородська
  • Поневача Юлія Дем’яна Бідного
  • Тімірязєва Климента Тімірязєва
  • Тімірязєва Климента Тімірязєва
  • Томчанія Михайла Чернишевського

Заклад дошкільної освіти №22

  • Космонавтів
  • Нагірна

Дошкільний навчальний заклад №23

  • Амосова Миколи академіка Готвальда Климента
  • Київська
  • Миру
  • Миру
  • Павлова Івана академіка
  • Пирогова Миколи Пирогова
  • Тургенєва Івана Тургенєва
  • Франка Івана (від вул Миру до залізничного переїзду) Івана Франка

Дошкільний навчальний заклад №25

  • вулиця Бачинського Андрія Андрія Бачинського
  • провулок Бачинського Андрія Бачинського
  • вулиця Береста Олексія Чернишевського
  • вулиця Вірага Юрія Вірага
  • вулиця Воробйова Геннадія Герцена Олександра
  • проспект Героїв Чорнобиля
  • вулиця Графа фон Шенборна Островського
  • вулиця Грунянського Івана
  • вулиця Гуци-Венеліна Юрія
  • провулок Ґренджі-Донського Василя Гренджі Донського
  • вулиця Ґренджі-Донського Василя Гренджі Донського
  • вулиця Диканя Михайла провулок Островського
  • вулиця Добрянського Адольфа
  • вулиця Ерделі Адальберта Ерделі
  • вулиця Жатковича Георгія
  • вулиця Замкова гора
  • вулиця Затишна Плеханова
  • вулиця Каденюка Леоніда
  • вулиця Керча Івана Керчі
  • провулок Керча Івана Керчі
  • вулиця Кіса Роберта Колгоспна
  • вулиця Кондратюка Юрія
  • вулиця Козінці Ференца Козінці
  • провулок Козінці Ференца Козінці
  • вулиця Кротона-Фірцака Івана Петра Великого
  • вулиця Кузьменка Андрія
  • вулиця Куліша Пантелеймона
  • вулиця Куруців Танкістів
  • вулиця Лобачевського Миколи Лобачевського
  • вулиця Лобановського Валерія
  • вулиця Німецька
  • вулиця Ольбрахта Івана Ольбрахта
  • вулиця Ольжича Олега
  • вулиця Орлика Пилипа Орлика П.
  • вулиця Павловича Олександра
  • площа Паланок Куйбишева
  • вулиця Параджанова Сергія
  • вулиця Підгірянки Марійки
  • вулиця Підзамкова
  • вулиця Плюща Івана Вакуленчука Григорія
  • вулиця Поселкова
  • вулиця Свиди Василя Щорса
  • вулиця Сікорського Ігоря
  • вулиця Ставровського-Попрадова Юлія Ставровського
  • вулиця Фединця Олександра
  • вулиця Шафарі Ласло Шафарі
  • вулиця Шевцової Люби Люби Шевцової
  • вулиця Шишкова В'ячеслава Шишкова
  • вулиця Штолцеля Вільгельма Михайла Бакуніна
  • провулок Штолцеля Вільгельма
  • вулиця Яремчука Назарія

Дошкільний навчальний заклад №28

  • Гребінки Євгена Гребінки
  • Коцюбинського Михайла Коцюбинського
  • Лесі Українки
  • Трояна Михайла Комунарів
  • Шевченка Тараса (від вул Апостола Данила до вул Берегівська-об'їздна) Шевченка

Дошкільний навчальний заклад №29

  • вулиця Валленберга Рауля Валенберга
  • площа Духновича Олександра Пушкіна будинки з №1 по № 20
  • вулиця Зріні Ілони Ілони Зріні
  • вулиця Насипна
  • вулиця Небесної Сотні (від вул. Драгоманова Михайла до вул. Зріні Ілони) Артема
  • вулиця Південна Августина Штефана
  • вулиця Федорова Івана Федорова
  • вулиця Чехова Антона Чехова

Дошкільний навчальний заклад №33

  • вулиця Базиловича Іоанікія Базиловича
  • провулок Базиловича Іоанікія Базиловича
  • вулиця Балудянського Михайла Балудянського
  • вулиця Гавелки Йосипа
  • вулиця Глюка Гаврила Амурська
  • вулиця Грабаря Ігоря Грабаря
  • провулок Грабаря Ігоря Грабаря
  • вулиця Данила Галицького (крім будинки №5а, 7а, 7б, 7в, 7г) Університетська
  • вулиця Декабристів
  • вулиця Довговича Василя Довговича
  • вулиця Дулішковича Івана Дулішковича
  • вулиця Еґана Едмунда Егана
  • вулиця Жупана Василя Василя Жупана
  • вулиця Задора Дезидерія Дизедерія Задора
  • вулиця Карабелеша Андрія Карабелеша
  • вулиця Комана Михайла Волзька
  • вулиця Коцки Андрія Коцки
  • вулиця Кралицького Анатолія Кралицького
  • вулиця Кукольника Василя Кукульника
  • вулиця Латорична
  • вулиця Ліста Ференца Ференца Ліста
  • провулок Малешки Івана Перемоги
  • вулиця Мондока Івана Івана Мондока
  • вулиця Оросвигівського Андрели Андрели Оросвигівського
  • вулиця Перемоги
  • вулиця Північна-бічна Північна-бокова
  • вулиця Підопригори полковника Підопригори Г.І.
  • вулиця Проніна Василія Василія Проніна
  • вулиця Світанкова Клари Цеткін
  • вулиця Світла
  • вулиця Свято-Миколаївська Короленка
  • вулиця Сєченова Івана Сеченова
  • вулиця Терелі Йосипа Краснодонська
  • вулиця Філатова Володимира Філатова
  • вулиця Коменського Яна Амоса (від вулиці Данила Галицького до вулиці Грабаря) Яна Амоса Коменського
Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
28 лютого
Вчора
26.02.2021
25.02.2021
24.02.2021
23.02.2021
22.02.2021