Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Депутати Мукачівської міської ради звернулися в суд

12:00 17.02.2021
1140

Депутати фракції «Слуга Народу» у Мукачівській міській раді звернулись до Закарпатського окружного адміністративного суду із позовом до Мукачівської міської ради, в якому просять визнати протиправним та недійсним рішення Мукачівської міської ради 8-го скликання №23 "Про утворення постійних комісій Мукачівської міської ради" від 26 листопада 2020 року.

Інформація про відкриття справи внесена у Єдиний державний реєстр судових рішень на початку лютого 2021 року.

Депутати просять зобов`язати Мукачівську міську раду скасувати попереднє рішення сесії та утворити постійні депутатські комісії Мукачівської міської ради з урахуванням пропорційного представництва всіх депутатських фракцій Мукачівської міської ради у всіх постійних депутатських комісіях Мукачівської міської ради.

Керівник фракції «Слуга Народу» Руслан Ткачук розповів Район.Мукачево, що депутатські комісії утворили із порушенням законодавства про місцеві ради. За його словами, у Мукачівській міській раді утворили 5 комісій, однак на засіданні сесії пропозиції депутатів від ПП «Слуга народу» щодо пропорційного включення (така вимога передбачена в законі), тобто по одному депутату в кожну з 5 комісій, не врахували.


«Наші пропозиції навіть на сесії не озвучили і не розглядали, а всі кадрові питання, і ці в тому числі проголосували пакетом. В результаті у двох комісіях - земельній та інфраструктури, наших депутатів немає. Натомість з ініціативи міського голови Андрія Балоги, промерська більшість проголосувала за створення аграрної комісії, до якої включили двох наших депутатів та ще трьох депутатів із фракції «Рідне Закарпаття», - зазначає Руслан Ткачук.

«Земельні та інфраструктурні питання в нашому місті роками вирішувалися так, як потрібно було меру та його оточенню. Звісно, він сформував більшість у раді та й далі може проводити усі рішення, які захоче. Але це не означає, що з думку інших депутатів, яких теж обрали мешканці територіальної громади, не потрібно враховувати. 30% мукачівців, які не підтримали чинного мера на виборах - це близько 27 тисяч виборців у 17 населених пунктах Мукачівської територіальної громади, і з їх думкою теж треба рахуватись», - наголошує народний обранець.


Загрузка...
Коментарі

Іштван

12:40 17.02.2021

І правильно зробили, пора заставити Балогу рахуватися з законом

Загрузка...
28 лютого
Вчора
26.02.2021
25.02.2021
24.02.2021
23.02.2021
22.02.2021