стрічка

В Мукачеві відбувся традиційний парад випускників

30 Червня 2021, 10:30
Випускний у Мукачеві 1907
Випускний у Мукачеві

690 випускників шкіл Мукачівської міської громади пройшлися парадом центральною частиною міста, о 19:00 захід розпочався на площі Миру біля пам’ятника святого Мартина. Андрій Балога привітав школярів та вручив 56 «золотих» та 18 «срібних» медалей кращим випускникам.

Про це  пише Мукачівська міська рада.

«Я безмежно радий бути сьогодні на цій площі і бачити 690 усміхнених облич, які сьогодні починають новий етап у своєму житті. Саме сьогодні ви переступаєте у новий етап дорослого життя, де вас буде чекати багато випробувань. Я бажаю вам, щоб ці випробування ви легко долали і щоб все, що ви запланували у своєму житті, збувалося тільки так, як ви цього бажаєте. Бажаю всім вам стати успішними, щоб ми всі вами гордилися, адже саме ви є майбутнім нашого міста, нашої області та нашої держави.

Також, премію у розмірі 20 тисяч гривень отримав Анатолій Шоха – учень Мукачівської школи №20 ім. О. Духновича. Юнак отримав найвищі бали на ЗНО серед цьогорічних випускників. Преміями у розмірі 15 тисяч гривень нагородили 24 кращих випускників за результатами ЗНО.

Свято продовжилося неймовірним вальсом випускників, цього року на площі танцювала рекордна кількість пар – 56. Для присутніх організували й музичний подарунок – з концертною програмою для присутніх виступив гурт «Марина і компанія».

Ввечері відбудеться сьомий Бал випускників, який щороку організовує Мукачівський міський голова Андрій Балога. Традиційно на святі випускників оберуть «Короля та королеву балу».

 

Коментар
03/08/2021 Вівторок
03.08.2021
02.08.2021